TERMINARZ

Projekty trwają od października 2017 do maja 2019 roku.

  

Kadry hotelarstwa i gastronomii

Przypływ umiejętności w turystyce

 

POKOJOWA

 
GRUPA 2
 
Miejsce szkolenia: Kołobrzeg
 
14-15 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
21-22 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
 
GRUPA 1
 
Miejsce szkolenia: Szczecin
 
09-10 grudnia 2017 (sobota-niedziela)
13-14 stycznia 2018 (sobota-niedziela)
 

ORGANIZATOR USŁUG KONFERENCYJNYCH

 
GRUPA 2
 
Miejsce szkolenia: Mielno
 
06-07 października 2018 (sobota-niedziela)
20-21 października 2018 (sobota-niedziela)
27-28 października 2018 (sobota-niedziela)
 
GRUPA 1
 
Miejsce szkolenia: Szczecin
 
13-14 stycznia 2018 (sobota-niedziela)
03-04 lutego 2018 (sobota-niedziela)
17-18 lutego 2018 (sobota-niedziela)
 

KELNER

 
GRUPA 2
 
Miejsce szkolenia: Mrzeżyno
 
18-19 kwietnia 2018 (środa-czwartek)
24-25 kwietnia 2018 (wtorek-środa)
 
GRUPA 1
 
Miejsce szkolenia: Rymań
 
13-14 stycznia 2018 (sobota-niedziela)
09-10 lutego 2018 (piątek-sobota)
 

BARMAN

 
GRUPA 2
 
Miejsce szkolenia: Międzyzdroje
 
15-16 września 2018 (sobota-niedziela)
29-30 września 2018 (sobota-niedziela)
 
GRUPA 1
 
Miejsce szkolenia: Międzyzdroje
 
08-09 lutego 2018 (czwartek-piątek)
08-09 marca 2018 (czwartek-piątek)
 

ANIMATOR REKREACJI I ORGANIZACJI CZASU WOLNEGO

 
GRUPA 3
 
Miejsce szkolenia: Mielno
 
22-23 września 2018 (sobota-niedziela)
29-30 września 2018 (sobota-niedziela)
06-07 października 2018 (sobota-niedziela)
 
GRUPA 2
 
Miejsce szkolenia: Szczecin
 
21-22 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
12-13 maja 2018 (sobota-niedziela)
19-20 maja 2018 (sobota-niedziela)
 
GRUPA 1
 
Miejsce szkolenia: Pobierowo
 
17-18 lutego 2018 (sobota-niedziela)
03-04 marca 2018 (sobota-niedziela)
17-18 marca 2018 (sobota-niedziela)
 

RECEPCJONISTA

 
GRUPA 2
 
Miejsce szkolenia: Kołobrzeg
 
04-05 października 2018 (czwartek-piątek)
18-19 października 2018 (czwartek-piątek
 
GRUPA 1
 
Miejsce szkolenia: Świnoujście
 
09-10 marca 2018 (piątek-sobota)
16-17 marca 2018 (piątek-sobota)
23-24 marca 2018 (piątek-sobota)
 

BARISTA

 
GRUPA 1
 
Miejsce szkolenia: Szczecin
 
07-08 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
14-15 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
 

SOMMELIER

 
GRUPA 2
 
Miejsce szkolenia: Kołobrzeg
 
06-07 października 2018 (sobota-niedziela)
20-21 października 2018 (sobota-niedziela)
 
GRUPA 1
 
Miejsce szkolenia: Kołobrzeg
 
17-18 lutego 2018 (sobota-niedziela)
9-10 marca 2018 (piątek-sobota)
 

ORGANIZATOR USŁUG CATERINGOWYCH

 
Miejsce szkolenia: Szczecin
 
GRUPA 1
 
08-09 marca 2018 (czwartek-piątek)
15-16 marca 2018 (czwartek-piątek)
22-23 marca 2018 (czwartek-piątek)
 

PRZEWODNIK TURYSTYCZNY TERENOWY

 
Miejsce szkolenia: Szczecin
 
02-03 grudnia 2017 (sobota-niedziela)
16-17 grudnia 2017 (sobota-niedziela)
06-07 stycznia 2018 (sobota-niedziela)
27-28 stycznia 2018 (sobota-niedziela)
10-11 lutego 2018 (sobota-niedziela)
24-25 lutego 2018 (sobota-niedziela)
10-11 marca 2018 (sobota-niedziela)
24-25 marca 2018 (sobota-niedziela)
07-08 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
14-15 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
21-22 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
12-13 maja 2018 (sobota-niedziela)
19-20 maja 2018 (sobota-niedziela)
26-27 maja 2018 (sobota-niedziela
 

OPERATOR E-NARZĘDZI W TURYSTYCE

 
GRUPA 2
 
Miejsce szkolenia: Szczecin
 
10-11 marca 2018 (sobota-niedziela)
24-25 marca 2018 (sobota-niedziela)
07-08 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
21-22 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
12-13 maja 2018 (sobota-niedziela)
 
GRUPA 1
 
Miejsce szkolenia: Szczecin
 
02-03 grudnia 2017 (sobota-niedziela)
16-17 grudnia 2017 (sobota-niedziela)
06-07 stycznia 2018 (sobota-niedziela)
03-04 lutego 2018 (sobota-niedziela)
17-18 lutego 2018 (sobota-niedziela)
 

MENEDŻER PRODUKTÓW TURYSTYCZNYCH

 
Miejsce szkolenia: Międzyzdroje
 
03-04 lutego 2018 (sobota-niedziela)
17-18 lutego 2018 (sobota-niedziela)
03-04 marca 2018 (sobota-niedziela)
17-18 marca 2018 (sobota-niedziela)
24-25 marca 2018 (sobota-niedziela)
 

PRZEWODNIK TURYSTYCZNY LOKALNY północno-zachodni

 
Miejsce szkolenia: Międzyzdroje
 
08-09 września 2018 (sobota-niedziela)
15-16 września 2018 (sobota-niedziela)
29-30 września 2018 (sobota-niedziela)
13-14 października 2018 (sobota-niedziela)
20-21 października 2018 (sobota-niedziela)
27-28 października 2018 (sobota-niedziela)
03-04 listopada 2018 (sobota-niedziela)
17-18 listopada 2018 (sobota-niedziela
24-25 listopada 2018 (sobota-niedziela)
01-02 grudnia 2018 (sobota-niedziela)
08-09 grudnia 2018 (sobota-niedziela)
 

PRZEWODNIK TURYSTYCZNY LOKALNY północno-wschodni

 
Miejsce szkolenia: Koszalin
 
17-18 lutego 2018 (sobota-niedziela)
24-25 lutego 2018 (sobota-niedziela)
10-11 marca 2018 (sobota-niedziela)
17-18 marca 2018 (sobota-niedziela)
24-25 marca 2018 (sobota-niedziela)
14-15 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
21-22 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
12-13 maja 2018 (sobota-niedziela
26-27 maja 2018 (sobota-niedziela)
09-10 czerwca 2018 (sobota-niedziela)
16-17 czerwca 2018 (sobota-niedziela)
 

PRZEWODNIK TURYSTYCZNY LOKALNY południowo-zachodni

 
Miejsce szkolenia: Barlinek
 
10-11 lutego 2018 (sobota-niedziela)
24-25 lutego 2018 (sobota-niedziela)
10-11 marca 2018 (sobota-niedziela)
17-18 marca 2018 (sobota-niedziela)
07-08 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
21-22 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
12-13 maja 2018 (sobota-niedziela)
19-20 maja 2018 (sobota-niedziela)
26-27 maja 2018 (sobota-niedziela)
09-10 czerwca 2018 (sobota-niedziela)
16-17 czerwca 2018 (sobota-niedziela)
 

PRZEWODNIK TURYSTYCZNY LOKALNY południowo-wschodni

 
Miejsce szkolenia: Szczecinek
 
15-16 września 2018 (sobota-niedziela)
29-30 września 2018 (sobota-niedziela)
06-07 października 2018 (sobota-niedziela)
13-14 października 2018 (sobota-niedziela)
20-21 października 2018 (sobota-niedziela)
27-28 października 2018 (sobota-niedziela)
03-04 listopada 2018 (sobota-niedziela)
17-18 listopada 2018 (sobota-niedziela
24-25 listopada 2018 (sobota-niedziela)
01-02 grudnia 2018 (sobota-niedziela)
08-09 grudnia 2018 (sobota-niedziela)
 

PILOT WYCIECZEK

 
Miejsce szkolenia: Szczecin
 
10-11 lutego 2018 (sobota-niedziela)
24-25 lutego 2018 (sobota-niedziela)
03-04 marca 2018 (sobota-niedziela)
17-18 marca 2018 (sobota-niedziela)
24-25 marca 2018 (sobota-niedziela)
07-08 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
14-15 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
21-22 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
19-20 maja 2018 (sobota-niedziela)
09-10 czerwca 2018 (sobota-niedziela)
 

PRZEWODNIK MIEJSKI Szczecin

 
Miejsce szkolenia: Szczecin
 
10-11 marca 2018 (sobota-niedziela)
24-25 marca 2018 (sobota-niedziela)
07-08 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
14-15 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
21-22 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
12-13 maja 2018 (sobota-niedziela)
19-20 maja 2018 (sobota-niedziela)
09-10 czerwca 2018 (sobota-niedziela)
08-09 września 2018 (sobota-niedziela)
22-23 września 2018 (sobota-niedziela)
06-07 października 2018 (sobota-niedziela)
20-21 października 2018 (sobota-niedziela)
 

ANIMATOR TURYSTYKI

 
GRUPA 1
 
Miejsce szkolenia: Mrzeżyno
 
21-22 kwietnia 2018 (sobota-niedziela)
05-06 maja 2018 (sobota-niedziela)
12-13 maja 2018 (sobota-niedziela)
19-20 maja 2018 (sobota-niedziela)
16-17 czerwca 2018 (sobota-niedziela)

 

 

Dodatkowe informacje